Kyusho International má několik hlavních výukových směrů, ve kterých se lze zdokonalovat.

  1. Základní a nejrozšířenější je program výuky vitálních bodů a jeho aplikaci v bojových situacích Kyusho
  2. Program KTCP, který je zaměřen na členy výkoných složek, vojáky, policisty, paramediky, zdravotní sestry
  3. Kyusho Healing, který vás naučí léčení vybraných zdravotních potíží pomocí vitálních bodů
  4. Women defence – program Kyusho – sebeobrana pro ženy
  5. Kyusho Intimacy – využití bodů pro intimní praktiky

 

  • Ten nejžádanější a nejvíce praktikující je výuka vitálních bodů pro bojové situace. Této problematice se věnujeme nejvíce a je nejrozšířenější.

  • Program KTCP /Kyusho Tactical Control Program/ je výběrem technik a aplikací Kyusho pro určený segment zaměření (členy výkoných složek, vojáky, policisty, paramediky, lékaře a zdravotní sestry). KTCP má 4 moduly s různým zaměřením a které se proto vyučují samostatně.

  • Healing, nebo-li léčení je zpracováno podobně jako KTCP na několik modulů, určitá část témat léčení je obsažena i v základní výuce Kyusho pro bojové situace, neboť se učíme nejen ublížit, ale i to napravit!

  • Sebeobrana pro ženy – Woman defence – je ucelený výběr technik a aplikací pro ženy uspůsobený tak aby bylomožné využít proti silnějšímu protivníkovi. Tento program se vyučuje ve formě kursu.

  • Kyusho intimacy – je ucelený blok kde se vyučuje jak působit na určitá místa na těle, abychom zvýšili potěšení u jednoho nebo obou partnerů v intimních chvílích našeho života. Tato tématika se vyučuje formou semináře/kursu.