Moje vizitka

  • od 1995 se věnuje bojovým uměním
  • člen KI od 2008
  • 4.Dan Kyusho / Certifikovaný Instruktor CI-4
  • 4.Dan Aikido (Aikikai – Japonsko)
  • KTCP – 1 (Kyusho Tactical Control Pragram)
  • lokace – Praha | ČR

Moje mise & Kyusho

S Kyusho jsem se setkal v roce 2007 na jednom semináři zahraničního učitele v Čechách a ihned jsem poznal, že se jedná o ten kousek, který dělá bojové umění trochu záhadný. Vitální body jsou obsaženy téměř v každé technice včetně kata a jejich znalost posouvá každého bojovníka o několik stupínků výš. Kyusho mi okamžitě zapadalo do technik Aikido které cvičím již druhou dekádu. Vstupem do organizace Kyusho International v roce 2008 jsem získal osnovy a možnost se více vdělávat a proto jsem vytvořil skupinu lidí kde jsem se Kyusho věnovali, naše začátky byly opravdu veselé a zábavné. Postupem času se naše skupina zvětšila i mimo hranice města. Pak následovaly semináře a více kurzů a v podstatě takto to běží dodnes.
Povedlo se vybudovat organizaci nebo spíše skupinu lidí, kteří mají zájem spolupracovat, učit se, sdílet a makat na sobě, a to považuji za největší úspěch. Posouváme se navzájem a dopředu a proto je Kyusho Czech (myšleno i včetně Slovenska) kvalitní a silně se vyvíjejíci organizací v ČR s obrovským potenciálem.

Moje mise má za cíl dále dávat lidem Kyusho a učit lidi „učit Kyusho“. V neposlední řadě je cílem rozšířit tyto znalosti mezi ty co se nebojí nových věcí a jejich ego jim to dovolí. Nejlépe se mi spolupracuje s vedoucími sportovních oddílů/gymů/dojo nebo zkušenými borci, neboť tam se spolupráce zahajuje nejlépe a má znatelné výsledky.

Tréninky Kyusho probíhají ve formě kurzů, které jsou pravidelně vypisovány, sledujte náš Kalendář.
Trénujeme pravidelně v Praze v sokolovně na Plzeňské 27.